Slapukai

UAB "Laboratorinė medicina" tikslas - suteikti kuo paprastesnes, lengvai valdomas ir patikimas paslaugas. Kartais, norint suteikti tinkamas paslaugas, ypač internetinėje erdvėje, mes privalome patalpinti mažus kiekius informacijos jūsų naudojamoje įrangoje (pvz. mobilusis telefonas, kompiuteris). Šiam tikslui pasiekti gali būti naudojami maži failai žinomi kaip slapukai (angl. cookies). Šie failai negali būti panaudoti jūsų asmeniniai informacijai gauti. Mes šiuos failus galime panaudoti tik internetinės svetainės spartesniam darbui.

Nauduodamiesi šiuo puslapiu galite susidurti su dviejų tipų slapukais:

Priminiai slapukai: tai yra mūsų sistemos slapukai, valdomi tik UAB "Laboratorine medicina" ir skirti surinkti informacija apie svetainės lankomumą arba pagerinti sistemos darbui.

Antriniai slapukai: tai kitų internetinių kompanijų failai, kurių produktus naudojame savo internetinėje svetainėje norėdami pagerinti jos funkcionalumą.

 

Pirminiai slapukai

Šie slapukai laboratorine-medicina.lt puslapyje yra naudojami gan plačiai. Žemiau pateiktoje lentelėje nurodyta, kokius slapukus naudojame, kokiai informacijai jie skirti laikyti ir kokį laiko tarpą jie išsilaiko jūsų įrenginiuose.

PAVADINIMAS PASKIRTIS BŪDINGAS TURINYS GYVAVIMO TRUKMĖ
has_js Leidžia puslapiui nustatyti ar bus galima naudotis Javascript funkcijomis. Dvejetainė reikšmė (0 arba 1), kuri nurodo ar naršyklė palaiko Javascript funkcijas. Iki puslapio išjungimo
cookie-agreed Leidžia puslapiui nustatyti ar vartotojas jau pateikė savo sutikimą dėl slapukų naudojimo puslapyje ir pagal tai nusprendžiama ar rodyti pranešimą apie naujamus slapukus. Skaitinė reikšmė. 5 dienas

Antriniai slapukai

Mes naudojame kelis tiekėjus kurie gali nauduoti slapukus savo svetainėse. Ši svetainė nekontruolioja šių slapukų skleidimo. Dėl daugiau informacijos jūs turėtumėte patikrinti trečiųjų šalių svetaines.

PAVADINIMAS PASKIRTIS GYVAVIMO TRUKMĖ
_ga Naudojamas vartotojams atskirti. 2 metai
_gid Naudojamas vartotojams atskirti. 24 valandas
_gat Naudojamas norint reguliuoti užklausos greitį. Jei „Google Analytics“ diegiama per „Google“ žymių tvarkyklę, šis slapukas bus pavadintas _dc_gtm_ <property-id>. 1 minutę

Daugiau apie Google renkamus duomenis ir jų naudojimą skaitykite Google privatumo politikoje.